Anahtarcı eskişehir sayfamızdan firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Ustalarımız vereceğiniz adrese motorlu çilingir ve gezici mobil servis araçları ile en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan anahtar ve kilit hizmetini sizlere verecektir. Eskişehir’de çilingir anahtarcı mı lazım? merak etmeyin firmamıza aşağıdaki telefon numaraları üzerinden ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir çilingir anahtarcı olarak hafta içi ve hafta sonu da hizmetinizdedir. Ev oto kasa çilingir işlerinizde firma çalışanlarımızdan hizmet alabileceğiniz telefonları rehberinize kaydetmenizi öneririz.

Eskişehir Çilingir Numarası

05059335956 / 02222206332 / 05422531649

Sohbete katılın

4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büyükdere mahallesinde çelik kapının anahtarlarını değiştirmek istiyorum. Bunun için ne kadar ücret alırsınız?

    1. Serhat bey büyükdere mahallesine servis araçlarımız ile gelerek ihtiyacınız olan anahtar sistemleri ile göbek değişimini yaparız bu sayede eski anahtarlar bir daha kapı kilidinizi açmaz. Bunun için alınacak olan ücreti mail adresinize gönderdim inceleyebilirsiniz.

  2. Amerikan kapının topuzlu kilidi içeriden düğmeye basılı kaldı ve kapı açılmıyor nasıl açarız yardımınızı bekliyorum

    1. Merve hanım topuzlu amerikan kapıların kilitlerini ustalarımız bozmadan anahtar yuvasından özel maymuncuklar kullanarak açmaktadır. Bunun için iletişim numaramızı arayarak hizmet alabilirsiniz.